Árnyékolástechnikai állások

Árnyékolástechnikai szakember állás (Budapest, Pest-megye)
Árnyékolástechnikai cég keres szerelő munkatársat szakirányú tapasztalattal, önálló munkavégzésre!

Feladatok:

  • Redőny, szúnyogháló, napellenző, szalagfüggöny szerelése, önállóan

Elvárások:

  • Redőny, szúnyogháló, napellenző, szalagfüggöny szerelési tapasztalat
  • Önálló munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány (gépjárművet biztosítunk)

Munkavégzés helye:

Budapest, Pest megye.

Fényképes önéletrajzzal az info@zolnikredony.hu e-mail címre.

Lehet, hogy barátaidat is érdekelheti ez az állás?

Akkor oszd meg velük is!

Árnyékolástechnikai gyakornok állás (Budapest, Pest-megye)
Pályakezdők jelentkezését is várjuk, akik rutinos mesterek mellett szívesen kitanulnának egy olyan szakmát, ami kemény munkával ugyan, de biztos megélhetést biztosít (sőt!).

Feladatok:

  • Redőny, szúnyogháló, napellenző, szalagfüggöny szerelése tapasztalt mesterek mellett, később önállóan

Elvárások:

  • Ne legyél tériszonyos
  • Munkával akarj pénzt keresni
  • Ne essen ki a kezedből a kalapács és alólad a létra

Előnyök:

  • B kategóriás jogosítvány
  • Szeretsz barkácsolni

Rólunk mondták
"A régi faredőnyünk három évtized után végleg felmondta a szolgálatot. Korábban a férjem még ki tudta javítani, ha megakadt, de a falécek már annyira el voltak vetemedve, hogy az egészet cserélni kellett. Nagyon féltem a munkálatoktól, de a kollégájuk segítőkészsége és tudása meggyőzött. Végül alumínium redőnyt választottunk, és amennyire izgultam a csere és a beszerelés miatt, annyira egyszerűen és gyorsan ment! Köszönjük a precíz munkát, még takarítanom se kellett utána!"
Hajdúné, Teleki Gyöngyi (Budapest)
"A ZolNik-tól aluredőny és motoros roletta felszerelését rendeltük meg az épület egyes helyiségeihez. Korrekt áron, korrekt munkát végeztek, ajánljuk mindenkinek."
H.Henrik (ELTE TTK) (Budapest)
"Még egyszer köszönöm a gyors munkát! Évek óta szerettem volna elektromos redőnyt a hálóba és a nappaliba, aztán idén (az év első napján) ezt is felírtam az újévi listára. Azt viszont nem gondoltam, hogy ez lesz a legelső, ami teljesülni fog róla! A barátnőm férjétől hallottam a cégről, tudtam, hogy gyorsak és megbízhatóak, de hogy ennyire… ! Az egyeztetés után egy szempillantás alatt meglett az egész, én már nem húzogatom kézzel a redőnyöket!"
Simon Andrea (Budapest)
  • Ingyenes visszahívás
  • Ingyenes kiszállás
    (Pest megye, 30000 Ft rendeléstől)
  • Ingyenes felmérés
  • Barátságos árak
  • Akár 2 év garancia
  • Hétvégén és munkaszüneti napokon is
Nyitvatartás
H-P: 8:00-18:00
Szo: 10:00-16:00
ZolNik redőny árnyékolástechnika - Bízza profikra árnyékolói kivitelezését! - az Ön professzionális árnyékolástechnikai kivitelezője