Árnyékolástechnikai állások

Árnyékolástechnikai szakember állás (Budapest, Pest-megye)
Árnyékolástechnikai cég keres szerelő munkatársat szakirányú tapasztalattal, önálló munkavégzésre!

Feladatok:

  • Redőny, szúnyogháló, napellenző, szalagfüggöny szerelése, önállóan

Elvárások:

  • Redőny, szúnyogháló, napellenző, szalagfüggöny szerelési tapasztalat
  • Önálló munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány (gépjárművet biztosítunk)

Munkavégzés helye:

Budapest, Pest megye.

Fényképes önéletrajzzal az info@zolnikredony.hu e-mail címre.

Lehet, hogy barátaidat is érdekelheti ez az állás?

Akkor oszd meg velük is!

Árnyékolástechnikai gyakornok állás (Budapest, Pest-megye)
Pályakezdők jelentkezését is várjuk, akik rutinos mesterek mellett szívesen kitanulnának egy olyan szakmát, ami kemény munkával ugyan, de biztos megélhetést biztosít (sőt!).

Feladatok:

  • Redőny, szúnyogháló, napellenző, szalagfüggöny szerelése tapasztalt mesterek mellett, később önállóan

Elvárások:

  • Ne legyél tériszonyos
  • Munkával akarj pénzt keresni
  • Ne essen ki a kezedből a kalapács és alólad a létra

Előnyök:

  • B kategóriás jogosítvány
  • Szeretsz barkácsolni

Rólunk mondták
"Még egyszer köszönöm a gyors munkát! Évek óta szerettem volna elektromos redőnyt a hálóba és a nappaliba, aztán idén (az év első napján) ezt is felírtam az újévi listára. Azt viszont nem gondoltam, hogy ez lesz a legelső, ami teljesülni fog róla! A barátnőm férjétől hallottam a cégről, tudtam, hogy gyorsak és megbízhatóak, de hogy ennyire… ! Az egyeztetés után egy szempillantás alatt meglett az egész, én már nem húzogatom kézzel a redőnyöket!"
Simon Andrea (Budapest)
"Kedves Zolnik! Köszönjük a korrektségüket és a gyorsaságukat, az új alumínium és motoros redőnyeink kiválóak lettek! Külön szeretnénk megemlíteni a munkatársaik segítőkészségét és kedvességét, ritkán tapasztal az ember ilyen hozzáállást az ügyfelekhez! További sikeres munkát és sok megrendelést kívánunk!"
Bayer család (Budapest)
"Konyhabútor áruházunk bemutatótermét szerettük volna motoros alumínium redőnnyel tovább csinosítani. A ZolNik remek munkát végzett, nagyon gyorsan és főleg felfordulás nélkül! Köszönjük!"
Bodócs István (ügyvezető, knapp.hu) (Budapest)
  • Ingyenes visszahívás
  • Ingyenes kiszállás
    (Pest megye, 30000 Ft rendeléstől)
  • Ingyenes felmérés
  • Barátságos árak
  • Akár 2 év garancia
  • Hétvégén és munkaszüneti napokon is
Nyitvatartás
H-P: 8:00-18:00
Szo: 10:00-16:00
ZolNik redőny árnyékolástechnika - Bízza profikra árnyékolói kivitelezését! - az Ön professzionális árnyékolástechnikai kivitelezője